Форум
главная страница
‹- зоотовары
Рус Укр
Клуб 4 лапы (Club 4 paws) Клуб 4 лапи
(Club 4 paws)

------------------------------------
Про Компанію
Контакти
Запитання-відповіді
 
Корма для собак:
 
  для цуценят
  для цуценят від 6 місяців
  для собак дрібних порід
  для собак середніх і великих порід
  для собак гігантських порід
  для активних собак
  гіпоалергенний з м'ясом ягняти і рисом
 
Корма для кошек:
Сухий
  для кошенят
  з м’ясом
  куряче філе
  з ефектом виведення шерсті
  підтримка здоров’я сечовидільної системи
  з чутливим травленням
  для кастрованих котів та стерилізованих кішок
Консервований
  ніжне меню для кошенят
  з куркою в делікатному соусі
  з лососем і тунцем в желе
  рагу з кроликом і індичкою
  рагу з соковитою телятиною
  з кролик в білому соусі
  з ягням в делікатному соусі
  рагу індичка з овочами
  рагу з печінкою

Компанія «Кормотех»

Компанія «Кормотех» – перший український виробник сухих та вологих кормів для домашніх тварин, що є готовим, повністю збалансованим харчуванням, розробленим з урахуванням фізіологічних особливостей тварин. Продуктовий портфель компанії включає сухі та вологі корми для котів і собак у стандарт («Гав», «Мяу»), преміум («Клуб 4 Лапи») та суперпреміум сегментах («Optimeal»). Технології виготовлення останніх належать швейцарській компанії «Swiss Pet Nutrition Group GmbH», що спеціалізується на інноваційних рішеннях в харчуванні тварин.

Компанія «Кормотех» виготовляє корми для різних сегментів в різних цінових категоріях: понад 150 смаків сухих та вологих кормів, кожен з яких розроблений за унікальною технологією іноземними спеціалістами в галузі харчування тварин США, Європи, під контролем українських технологів, ветеринарів та державних контролюючих органів. Стабільність та свіжість продуктів – пріоритетні для компанії «Кормотех»: виробничі об’єкти відповідають стандартам безпеки та якості продуктів харчування (ISO 22 000, FSSC 22 000 2011, Єврономер).

Компанія «Кормотех» належить до трійки лідерів українського ринку кормів для котів та собак. В активах компанії 2 високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Інвестиції в розвиток компанії та будівництво двох високотехнологічних заводів з 2003 року склали понад $15 млн.

Продукція компанії експортується в Литву, Латвію, Францію, Туніс, Саудівську Аравію, Росію, Білорусь, Молдову, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Болгарію та Польщу.Интересное в сети