Форум
главная страница
‹- зоотовары
Рус Укр
Клуб 4 лапы (Club 4 paws) Клуб 4 лапы
(Club 4 paws)

------------------------------------
Запитання-відповіді
О фирме
Контакты
Вопрос - Ответ
 
Корма для собак:
 
  для щенков
  для щенков от 6 месяцев
  для собак мелких пород
  для собак средних и крупных пород
  для собак гигантских пород
  для активных собак
  гипоаллергенный с ягненком и рисом
 
Корма для кошек:
Сухой
  для котят
  c мясом
  с курицей
  с эффектом выведения шерсти
  поддержка здоровья мочевыделительной системы
  для кошек с чувствительным пищеварением
  для кастрированных котов и стерилизованных кошек
Консервированный
  нежное меню для котят
  с курицей в деликатном соусе
  с лососем и тунцом в желе
  рагу с кроликом и индейкой
  рагу с сочной телятиной
  с кроликом в белом соусе
  с ягненком в деликатном соусе
  рагу индейка с овощами
  рагу с печенью

1. Який відсоток м’яса в кормах «Club 4 paws» для собак?

«Club 4 paws» для дорослих собак середніх та великих порід – 27%.

«Club 4 paws» для цуценят – 25%.

«Club 4 paws» для дорослих собак малих порід – 28,5%.

«Club 4 paws» для активних собак – 30%.

«Club 4 paws» для цуценят від 6 місяців – 27%.

«Club 4 paws» для дорослих собак з м’ясом ягняти та рисом – 33%.

2. Чим відрізняється «Club 4 paws» ягня з рисом від основної лінійки «Club 4 paws» для собак.

Корм «Club 4 paws» з м’ясом ягняти та рисом не містить м’яса телятини та курки, які можуть викликати алергію. У складі міститься 33% гіпоалергенного м’яса ягняти. Даний продукт не містить пшениці та кукурудзи – злаків, що можуть провокувати алергічні реакції. Продукт містить насіння льону, яке покращує мікрофлору кишечнику.

3. Чим відрізняється корм «Club 4 paws» для активних собак від ««Club 4 paws» для середніх та великих порід?

Рецептура корму «Club 4 paws» для активних собак спеціально розроблена для тварин, які перебувають в умовахпідвищеного фізичного навантаження. Даний корм має вищу енергетичну цінність, яка забезпечується більшою кількістю білку та жиру. Даний корм також містить більше м’яса у порівнянні з кормом «Club 4 paws» для собак середніх та великих порід.

4. Чим відрізняється корм «Club 4 paws» для цуценят від 6 місяців від «Club 4 paws» для цуценят?

Раціон «Club 4 paws» для цуценят від 6-ти місяців призначений для цуценят крупних порід. До складу даного корму додатково введено глюкозамін з хондроітином – природні компоненти суглобового хряща, які сприяють розвитку здорових суглобів в період інтенсивного росту цуценяти.

Який % української сировини у паучах, а який в сухих кормах?

Вміст української сировини у паучах «Club 4 paws» становить 100%, а у сухих кормах понад 70%.

5. Скільки м’ясних інгредієнтів в паучах «Club 4 paws»?

У паучах «Club 4 paws» вміст м’ясних інгредієнтів становить 80%.

6. Чому партії корму виробництва «Кормотех» іноді відрізняються по кольору?

При виготовленні кормів не використовуються барвники, які б забезпечували однаковий колір гранули. М’ясне борошно, яке є основою корму, за специфікацією може дещо відрізнятись за кольором, що приводить до коливань в кольорах гранули. Зміна кольору гранули не має жодного впливу ні на якісний склад корму, ні на смакові властивості.

7. Буває так, що гранули сухих кормів на вигляд сухі, а потім приходить партія, де гранула більш жирна. Чому так відбувається і чи впливає це на сам продукт?

Вміст жиру у кормі гарантовано є саме такий, який декларується на упаковці. Жир на гранулу корму наноситься шляхом вакуумного напилиння, і інколи буває, що більше жиру потрапляє в середину гранули, але це не має жодного впливу ні на якість корму, ні на його смакові властивості.

8. В яких країнах представлена продукція ТМ«Club 4 paws»?

Продукція представлена у таких країнах: Росія, Білорусія, Молдова, Казахстан, Азербайджан, Узбекистан, Грузія, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Болгарія, Туніс

9. Корм набитий стимуляторами, саме тому коти його їдять, він дуже шкідливий?

При виготовленні кормів не використовуються стимулятори. Смакові властивості корму забезпечують: - вміст високоякісних м’ясних інгредієнтів; - гідролізована печінка. Вся продукція сертифікована і відповідає вимогам України та Європейського Союзу.

10. Возражение ветеринара: “К нам в клинику часто после этого корма попадают... Только слышу что им кормят сразу на биохимию направляю, хотя наперед знаю какие результаты будут, мы даже в игру играем “отгадай показатели до результата” очень легкая игра” (Клуб 4 Лапи)

Причиною таких заперечень може бути:

• те що усі клініки працюють з окремими виробниками кормів. з чого отримують матеріальну вигоду, і використовуючи такі безпідставні аргументи проти інших кормів, стараються збільшити кількість клієнтів-споживачів корму саме з яким вони працюють;

• ще є невелика кількість ветеринарів, як правило це ветеринари старшого покоління, які щиро вірять у стереотип про негативний вплив абсолютно усіх кормів на здоров’я тварин.

11. Возражение на отзыв другого потребителя, что собака хорошо есть корм Клуб 4 Лапы “Повидимому, в корме “4 конечности” используется более сильный ароматизатор. Или ферамоны. Мое мнение, как потребителя - редкостнейшее г.... При размачивании напоминает хлеб, что по вкусу, что по виду. Соседский бордосский дог, получивший мешочек этой “еды” на выставке в подарок, поносился, бедный, дня три. Это просто при попытке подмешать корм в традиционно упортебляемый Проплан...”

При виготовленні наших кормів ми не використовуємо ніяких штучних ароматизаторів. Феромони не використовуються в кормовиробництві жодним виробником. Смакові властивості корму забезпечують:

• вміст високоякісних мясних інгредієнтів

• гідролізована печінка

Усі корми при розмочуванні по консистенції схожі на розмочений хліб, оскільки у своєму складі містять злаки. При правильному підборі корму та при правильному переході на новий корм наші корми «Club 4 paws» не викликають розладів у роботі кишково-шлункового тракту у тварин. Це підтверджено результатами регулярних тестувань наших продуктів, які ми проводимо як при виведенні нового корму, так і з певною періодичністю на постійній основі.

12. Возражение: “Я, например, не давала и не буду давать его своим собакам как минимум потому, что в корме есть краситель, а он нам противопоказан.

Кстати, наличие в корме красителя уже выдает его НЕпринадлежность к кормам премиум класса не говоря уже про суперпремиум”.

Жоден з наших кормів з лінійки «Club 4 paws» як для кішок так і для собак не містить барвників. Забарвлення гранули корму залежить від виду мясного борошна, яке є основною складовою корму.Интересное в сети