Форум главная страница
‹- назад к зоотоварам
Рус Укр
OptimealOptimeal
------------------------------------
Про Компанію
Контакти
 
Корма для кошек:
Сухий
  для кошенят
  з куркою
  з телятиною
  з лососем та креветками
Консервований
  для кошенят з куркою
  з куркою у виноградному соусі
  з ягням та овочами в желе
  з телятиною в журавлиному соусі
  з кроликом в білому соусі
  з лососем та креветками в соусі

Компанія «Кормотех»

Компанія «Кормотех» – перший український виробник сухих та вологих кормів для домашніх тварин, що є готовим, повністю збалансованим харчуванням, розробленим з урахуванням фізіологічних особливостей тварин. Продуктовий портфель компанії включає сухі та вологі корми для котів і собак у стандарт («Гав», «Мяу»), преміум («Клуб 4 Лапи») та суперпреміум сегментах («Optimeal»). Технології виготовлення останніх належать швейцарській компанії «Swiss Pet Nutrition Group GmbH», що спеціалізується на інноваційних рішеннях в харчуванні тварин.

Компанія «Кормотех» виготовляє корми для різних сегментів в різних цінових категоріях: понад 150 смаків сухих та вологих кормів, кожен з яких розроблений за унікальною технологією іноземними спеціалістами в галузі харчування тварин США, Європи, під контролем українських технологів, ветеринарів та державних контролюючих органів. Стабільність та свіжість продуктів – пріоритетні для компанії «Кормотех»: виробничі об’єкти відповідають стандартам безпеки та якості продуктів харчування (ISO 22 000, FSSC 22 000 2011, Єврономер).

Компанія «Кормотех» належить до трійки лідерів українського ринку кормів для котів та собак. В активах компанії 2 високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Інвестиції в розвиток компанії та будівництво двох високотехнологічних заводів з 2003 року склали понад $15 млн.

Продукція компанії експортується в Литву, Латвію, Францію, Туніс, Саудівську Аравію, Росію, Білорусь, Молдову, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Болгарію та Польщу.Интересное в сети
 
   
 
поиск по сайту
 
© 2000-2017 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

  Яндекс.Метрика